בנק חובות ובנק מטרות

נכתב ביום מן הימים בסוף 2015

 

ביום שהם יקרסו לתוך עצמם יפסיקו לשאול מה אני חושב ויתחילו להגיד מה לחשוב, אז אני לא רוצה שהם יקרסו. ולעזאזל הבנק של ישראל.

לבנק של ישראל יש חובות ומטרות. למעשה אלו שני בנקים: בנק החובות של ישראל, ובנק המטרות. אני בבנק המטרות, הוא בבנק החובות, יחד אנחנו כלכלה מתפקדת – חוב מטרה חוב מטרה חוב מטרה, בסך הכל של הדברים אנחנו דמוקרטיה למופת, בפנים אומרים לנו תודה ושלום ומאחורי הגב כולם שואלים מה עליהם לעשות כדי לא לראות אותנו שוב. גם אני שואל מה לעשות כדי לא לראות אותו והוא שואל את זה עלי, מה לעשות כדי לא לראות את הבנאדם הזה לעולם
מה לעשות? מאד פשוט. תלך מפה. תלכו מפה, ילכו הבנקים וילכו המטרות, תלך המדינה (קיבינמט תלך, אלא מה) ילך בנק המדינה וילכו הם. ואני אשאר פה. ככה לא תצטרכו לראות אותי לעולם. אהפוך להיות סיפור טוב, בדיחה טובה, כמו היהודי מהשטייטל. זיכרון רחוק ומעומעם ששווה איזכור אבל לא חפירה, כדי שלא אשוב להיות נוכח, ושוב תשאלו איך להישאר מנומסים ומאופקים, בלתי מנוצחים בטוב השופע מכם, ולהעלים אותי

ואולי אני צריך ללכת. הם אומרים: אל תחשוב על זה, מאד לא נעים שזה מה שאני חושב. למה אתה חושב ככה? ממש ממש, אבל ממש לא. לא מגיע לך המחשבות הללו. אם במקרה חדלתי לרגע. ואז אתם רומסים עם עצות וולגריות. דורכים על הפרצוף ועל הנשמה ועל הגוף, ממלאים ברפש צדקני דלוח עד החרטה. זה די מהיר כל התהליך הזה, בדרך כלל.

אני מעביר נושא והולך הצידה, כשאתם שקועים באמת הבאה שממלאת לכם את חלל הפה והעיניים. ותשוקה טיפשית שאתם מלאים בה תמיד, בלי אומץ ובלי לכעוס כמו שצריך, להיפגע משטויות ולא לתת מינימום של כבוד – ושם בצד אני מייחל לרגע שהכל יפסיק. שאני אחזור אחורה לפני שהכל התחיל, שאני איעלם לתוך חור שחור של חוסר אנשים ותשוקות.

מייחל לרגע ההוא שבו לא תרצו שאיעלם, אני לא אראה אתכם. השמש עצמה תשרוף את כולנו לתוך כפור נורא ונצחי

מודעות פרסומת
בנק חובות ובנק מטרות

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s