חונה

את חונה הכרתי כשעבדנו יחד באפיית מצות בגבעת שאול. חונה היה צוחק תמיד, אז הוא היה מעשן בשבת וכל לילה יוצא לעיר ומתכתב בצ׳אטים. אני בדיוק אז הייתי קורא ספרי מתח. בהפסקה הוא הציע לי סיגריה. הבטתי עליו בהתנשאות אז, לחונה לא היה אכפת. כולנו עבדנו בשכר מינימום, חונה היה מנהל העבודה וגרף בשחור איזה עשיריה, הוא שכר רכב ותידלק חופשי, והיה מסיע את כל מי שרצה הביתה, ככה, סתם, להשוויץ.

אני לא יודע איך זה קרה שהפסקתי לקרוא ספרי מתח, אני זוכר שהיו כמה גרועים וגם שהרגשתי שבשביל להתקדם אני צריך יותר, וקראתי כמה ספרי עיון ונהיה לי סגנון. חונה נהיה מיליונר.

ראיתי אותו בים בתל אביב עם אחת. חצאית ופאה בלונדינית. בגלל שלא שמעתי שהוא התחתן הנחתי שהוא שוכב עם איזה חרדית נשואה. העילגות שלו אף פעם לא הפריעה לו, שיהיה בריא. הוא הסתכל עלי במבט של איך זה שאין לך עבודה. נתתי לו טלפון של מישהו שיכול לארגן לו משהו טוב לעשן, הוא כבר לא מעשן בשבת. בשביל זה יש חמישי בלילה.

ליד חונה אני מרגיש שאין לי מה לומר, אז אני מספר בדיחות וסיפורים מצחיקים. כל פעם שאני מדבר על משהו גס היא מתחככת בו בצורה סוטה קצת. זה מרגיש לי מציצני ונעים, אז אני ממשיך לדבר על פורנו ורמות שונות של מוצקות, בשדיים ובתחת. חונה לא מדבר בדרך כלל על הביזנס, אבל הפעם הוא נפתח קצת. משכיר מכוניות בשחור ומעמיד מכונות קפה בקרנות רחוב ובבתי שטיבלאך וכוללים. כסף גדול הוא אומר. אתה עוד כותב? אל תכתוב עלי, אה?! הוא מציע להקפיץ אותי הביתה בנדיבות, הוא עוצר שוב לתדלק. הוא נכנס רגע לנוחיות והחרדיה הנשואה מנדבת לי קצת מהשדיים, זהובים. אז מה אתם עושים חיים פה בתל אביב? היא שואלת. אני קצת מיוסר וקצת מסטול עוד מהים. לבני ברק לא חסר, אני תוקע את עיני בשלה.
היא מתביישת. זה רגע מלא הוד. אני רוצה שזה יעצר לרגע, הזהובים והבושה. אבל היא מסתגרת, מחטטת בטלפון, מסתכלת במראה.

יש לך חברה להכיר לי, אני מחליט ליזום משהו. היא מעבירה לשון על השפתיים שנוצצות ממשהו. מסתובבת שוב
מה אתה מחפש?

יפה, זורמת. מה אני מחפש. מה שכולם מחפשים אני מחפש לעזאזל.

מודעות פרסומת
חונה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s